Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legkorrektebb debrece...

Melyik a legkorrektebb debreceni diákszövetkezet?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok, és szeretnék dolgozni, de nagyon sok diákszövetkezet van, 2-höz is be vagyok jelentkezve, de semmi munka. Az ismerőseimtől meg csupa negatív tapasztalatot hallottam. Ti kit ajánlanátok?

2013. nov. 11. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Általában mindegyik ugyanúgy működik: beregelsz, legombolnak rólad 1000-1500 Ft-ot (jobb esetben levonják az első fizuból), aztán várhatsz, hogy mikor hívnak be. Egy random időpontban (ez lehet egy-két hét, de akár három hónap múlva is...) megcsörren a telefon, és ha nem érsz rá - hisz elvárják, hogy mindig ott állj nekik díszmagyarban - jó eséllyel elfelejtheted a lehetőségét, hogy újra behívjanak, hisz sorban állnak mögötted a többiek, akik ugyancsak szeretnék éhbérért elcseszni az idejüket.

Nem éri meg.

Már csak azért sem, mert Debrecenben van vagy 20 diákszövetkezet, és kb. 4-5 gyár, valamint 2-3 cég, ahová behívhatnak és kb. ennyi.

Egyszerű matekkal kiszámíthatod, hogy - ha egyáltalán behívnak - mennyi eséllyel és milyen gyakran fogsz sorra kerülni.

2013. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyedül akkor van esélyed tisztességes munkára, ha van ismeretséged. Ha ez nincs meg akkor szinte mindegy mert mindegyik elküld valami gyárba robotolni semmi pénzért.
2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!