Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szerinte mi a legidegesítőb...

KefirHun kérdése:

Ki szerinte mi a legidegesítőbb írás mód? (Nem a kéz írásra gondoltam)

Figyelt kérdés
éntudokegyegészidegesitőírásmodotamitittmostbemutatokdeeztméglehetkerverniakisésnagybetükértelmelenváltoztatásávalisés havalakinagyonkiakkarszurnivalakivelakkormégékezetetketsehasználnaheztvalakitudjaűberelni?(hard)AZTneKErdeZETEkHOgyEZneKEmMOstmiERtJOmERtMEGÉnSeTUDom ... :)

2013. nov. 11. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy egész idegesítő írásmódot amit itt most bemutatok de ezt még lehet keverni a kis és nagy betűk értelmetlen változtatásával is és ha valaki nagyon ki akar szúrni valakivel akkor még ékezeteket se használ na ezt valaki tudja űberelni?(hard) Azt ne kérdezzétek hogy ez nekem most miért jó mert még én sem tudom ... :)
2013. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hjam1029 Szép,pontosan ezt írtam még az ékezetes rész is teljesen jó lett :)
2013. nov. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!