Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elitelend...

Szerintetek mennyire elitelendo, ha egy 14 eves lany es egy 21 eves fiu jarnak?

Figyelt kérdés

Pontosabban, en elegge erett vagyok szerintem a korombeliekhez kepest.

14/L

A normalis valaszadasokat elore is koszonom. Csak oszinten :)


2013. nov. 12. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az életkor béli különbség a te korodban picit sok, szerintem. Bár a fiúk rendszerint később érnek, mint a lányok. A 3-5 év szokott optimális lenni.
2013. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenki azt hiszi hogy érettebb a koránál.. egyébként nem vészes, később kevésbé lesz 'feltűnő' ennyi korkülönbség, bár most így hogy ilyen fiatal vagy eléggé az... de ez még nem vészes.
2013. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, mindenki ezt mondja, hogy ez a korkulonbseg kicsit sok. Hat igy is van, de tokeletesen megertjuk egymast. :) Marmint meg nem jarunk, de mar olyasmi viszonyban vagyunk, csak megsem. :D

De o is eleg erett, pl olvas konyveket, zongorazik, mar dolgozik, nagyjabol eltudja tartani magat, csak neha kell segitseg a szuleitol, stb..

Konyveket en is olvasok, es ugy gondolom, hogy nem vagyok olyan tinisuna, mint a korombeli lanyok. :D

Bar nincs olyan nap, hogy ne vesszunk ossze valami hulyesegen, de aztan mindig kibekulunk vegul. :)Tehat tenyleg jol megertjuk egymast, csak zavar, hogy mindig mindenki durvan beszol a korkulonbseg miatt. :|

2013. nov. 12. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ugyan azt akarja, mint te. Sok a korkulombseg...
2013. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl sok.
2013. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem gond hogy ha mind ketten tisztában vagytok azzal hogy mit is akartok egymással. Vagyis hogy tudjátok hogy meddig mehettek el. Mert azért nem mindegy hogy a srác mit akar a kapcsolatban és hogy a csaj mit akar.
2013. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!