Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem rohadt betegek...

Csak szerintem rohadt betegek a Joan Cornellá képregények?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon beteg.


2013. nov. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én szarrá röhögöm magam rajtuk XD
2013. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Undorítóak.
2013. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem pedig zseniális, amilyen kettős érzelmeket tud kiváltani az emberből. Esetenként undorító, nyugtalanító, abszurd, fura, megzavaró. Olyan szituációkat is mutat be, amin egyébként nem feltétlen nevetnénk, de a képregények hangulata, a szereplők állandó mosolygása rendkívül különös érzelmeket biztosít nekem, akár el is mosolyodunk rajtuk.

Én, személy szerint a függője vagyok, nagyon szeretem ezt a fajta ellentmondást egy képregényen vagy képen belül.:)

Egy oldalon olvastam, hogy "megerőszakolja az agyunkat", szerintem ez teljesen kifejezi azt, amit nyújt ezek nekünk.:D:D:D:D

Egyébként ez a forrás most inaktív, de ha újra elérhető lesz belinkelem ezt az oldalt is:)

2014. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyomasztó, utálom. Szeretem a beteg dolgokat de ez már nem..
2015. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa..én mikor megláttam először arra gondoltam,hogy milyen beteg ember találhat ki ilyeneket, aztán valamiért még többet akartam látni kíváncsiságból vagy nem tudom..Nem is tudom elmagyarázni milyen érzéseket vált ki.Elgondolkodtató vagy nem tudom.De akkor is az a véleményem róla ,hogy iszonyat beteg, és legtöbbször értelmetlen..Nem tudom ,hogy tud tényleg valaki ilyen szituációkat kitalálni.Nekem eszembe se jutna.
2016. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!