Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összeomlik a család (mér kell? )

Smileyhead kérdése:

Összeomlik a család (mér kell? )

Figyelt kérdés
A családom összeomlóban van. Csak én vagyok, meg az édesanyám, de az osztályban mindeneket összehazudoznak a magatartásomról, és annyira piszkálnak, hogy az órákon se tudok figyelni! Anyukám már semmiben nem hisz nekem! Kilószámra zabálja a nyugtatókat, és a suliban is már a kirúgásomról gondolkodnak. Plusz: éppen lakást adunk el és házat veszünk, ráadásul anyukám éppen egyetemre írja a 100 oldalas házi dolgozatát, mert még több diplomát akar. Nem olyan rég lett volna a névnapom, de az állítólagos magatartásom miatt azt is elhalasztotta ki tudja mikorra, és amíg ilyeneket hall, le vagyok tiltva TV-ről számítógépről, mobilról, DVD-ről stb... Ezt csak azért tudtam megírni, mert éppen fogadóórán van, de ki tudja, mit fognak állítani a szülők, hogy mit mondtak otthon az osztálytársaim. KÖNYÖRGÖK, SEGÍTSETEK!!

#család #széthullóban
2013. nov. 12. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hány éves az anyukád?

1. tipp:

Ne foglalkozz a többiekkel! Legyen több eszed náluk!

2. tipp:

Inkább figyelj az órákon, ne hagyd, hogy a többiek eltereljék a figyelmed a tanulásról.

3. tipp:

Ha nagyon mérges vagy, és mielőtt rosszat tennél, számolj el magadban 50-ig (lassan).

4. tipp:

Anyukádnak segíts be a házi munkába, pl. takaríts, főzzél-süssél.

5. tipp:

A mai napon engeszteld ki anyukádat, masszírozd meg vagy ha anyukád szeret jógázni akkor jógázzatok.

6. tipp:

A beszélgetés. Beszéljetek egymással többet, így segíthetsz azon, hogy jobb kapcsolatotok legyen az anyukáddal, és segíthetsz magadon, hogy ne rúgjanak ki az iskolából.

2013. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom a tanácsod. Amúgy anyukám 51 éves.
2013. nov. 12. 16:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és én 13
2013. nov. 12. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezdetnek csináltam vacsira rántottát. Szerinted jó lesz?
2013. nov. 12. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Csak így tovább!

2013. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!