Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Che Guevara-s...

Hol lehet Che Guevara-s cuccokat rendelni interneten vagy uzletben venni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Inkább ne akarj olyat, tök ciki...
2008. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Melyik városban laksz? Amikor Budapesten laktam, minden aluljáróban árultak ilyeneket. Vagy nézz szét a neten az ilyen punkos boltok között esetleg.
2008. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
36%

Vagy én vagyok túl szélsőséges, vagy Che Guevarás cuccokat hordani übergáz, a vielőjét minősíti. Egy rohadt kommunista volt, aki verte a száját Kubában. A kommunizmus ma már nem menő, akkor sem volt az, kényszerhelyzet volt. Szerinted ki akar/akart Castro&Che elnyomása alatt élni Kubában? Az égvilágon senki, a pokolba kívánták őket, mégis be kellett nyalni.


Ha picit is tájékozott vagy, akkor gondolj csak Észak-Koreára. Kis ország, komcsi vezető, aki nyomorban tartja a népet és híreszteli, az ő országa a legjobb, a határokat azért védik, hogy ne törjenek be a külföldiek, akik látják, hogy ők milyen gazdagok és boldogan élnek. külföldön szegénység van, mocsarak, rablók és halottak. Más nincs a világon, csak a hiperkulturált Észak-Korea és hatmilliárd vadember.


Ergo Che egy utolsó szar komcsi volt, nem kellene ilyet viselni. Ha viselsz, azzal voltaképpegyetértésedet fejezed ki a kommunista eszmék iránt, vagy csak szimplán punk vagy a szarosabbik fajtából, de az is előfordulhat, hogy menő akarsz lenni a társaságodban. Ezzel nem. Pont.

2008. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Arról nem is beszélve, hogy ha ilyen cuccban meglát egy skinhead, lehet, hogy megöl. A komcsik rosszak. Inkább égess ilyen pólókat!
2008. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
VIVA FIDEL VIVA CHE!:D
2009. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért az a nem mindegy, hogy 5 válaszból egy volt, amelyik a kérdésre válaszolt.
2009. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Che Guevara nem a kommonizmus, hanem a szabadság és az akarat jelképe!
2010. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Most találtam meg ezt a kérdést, de azért az ostoba hozzászólóknak üzennék valamit!

2008-07-10! Javaslom, egyszer próbálj eljutni Kubába. Sokkal szegényebbek mint mi, de ezerszer boldogabbak. És érdekes, a várható életkor is jóval több mint Magyarországon. Látom erőteljesen él a mai napig az a nézet, hogy csak a pénz és a kapitalizmus miatt lesz boldog valaki. Ez az ami rohadtul nagy kamu. Csomó idős ember sírja vissza ebben az országban a régi rendszert, és tudod miért? Mert szegények voltak ugyan, de boldogak, nem kellett munkanélküliségtől félni, ezerszer jobban megbecsülték az emberek egymást meg a kevés ruhájukat, értékeiket. De ma már (HURRÁ!!!) KAPITALIZMUS van, és minden ember egymáson tapos, és mindenki csak pénzt akar. Én ettől a világtól undorodom.

2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

"Che Guevara nem a kommunizmus, hanem a szabadság és az akarat jelképe!"

Pontosan így van, de a jobboldal persze lejáratja, nekik csak a saját hőseik az igaziak, a kommunisták szerintük ugye a sátán követei. Ez már csak így szokott lenni, a jobboldaliak mindig is a hierarchikus berendezés mellett, az emberek egyenlősége ellen agitáltak.

Nem mondom, hogy Che nem csinált szemét és brutális dolgokat, de melyik "hős" nem?

Vegyünk a nagy államférfi Kossuthot. Minden magyar embert feláldozott volna a szabadságharc végén, de persze ő volt az első, aki elmenekült az országból. És még lehetne sorolni a példákat.

2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Che Guevara nem a kommunizmus, hanem a szabadság és az akarat jelképe!"


Ezzel a kijelentéssel teljesen egyetértek.

Ez mindent elmond... nem is kell ragozni. Szerintem nem ciki Che Guevarás pólókat hordani, ha te tudod, hogy miért hordod és meg van a saját véleményed. Én is szeretnék Guevarás cuccokat, de nekem még csak egy pénztárcám van. :)

2013. okt. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!