Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinik, akik nem várják, hogy...

Tinik, akik nem várják, hogy nagykorúak legyenek: miért nem?

Figyelt kérdés

én már szerencsére elmúltam 18. amíg nem voltam annyi, elég rossz helyzetben voltam: az akkori barátom már nagykorú volt és folyton vele meg az ő haverjaival buliztam. nos, a bulik abból álltak, hogy valamelyiküknél ittunk, mert én nem mertem szórakozóhelyre vagy kocsmába menni, ugyanis már párszor előfordult, hogy nem engedtek be, mert 17 éves voltam csak. ráadásul engem a barátom haverjainak a haverjai, akik nem igazán ismertek, nem vettek emberszámba. amint kiderült, hogy hány éves vagyok, visszafogták magukat, gyerekként kezeltek, teljesen elkeserítően viselkedtek velem... még a mai napig is 16 évesnek nézek ki, ezért főleg csak akkor adják ki a piát vagy engednek be szórakozóhelyre, ha megmutatom a személyimet. ciginél persze elkérik, a dohányboltban kötelező... :P


de egy csomó ismerősöm nem várja a 18. szülinapját vagy nem örült túlzottan annak, hogy eljött. mert szerintük nem változik semmi. pedig számomra minden megváltozott: kéthetente megyek bulizni, bárhova bemehetek, megvehetek bármit amire van pénzem, és hamarosan elkészül a tetkóm is, amit a szüleim nem díjaznak, de most már nem is kértem tőlük engedélyt.:P


csak érdekel a véleményetek! :)


2013. nov. 14. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert félek az élettől és a haláltól is,és nem tudom mit kezdjek magammal,és egy jó részem igen gyerekes gondolkodású,és egy 18 alattinak ezeket jobban elnézik,szóval nem várom egyáltalán a felnőttkort!!
2013. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja,és engem nem érdekel a bulizás,meg piálás,dohányzás,próbáltam már,de hidegen hagy....
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én még mindig gyerekes vagyok :D én úgy vagyok vele, hogy mivel gimis vagyok és a szüleimmel élek és nem dolgozom, ezért még nem váltam felnőtté, csak simán nagykorúvá. :) és ez így jó nekem, ráérek még! :)


ha te nem vagy egy bulizós típus, akkor megértem, akkor nem sok előnye van a nagykorúságodnak, bár hátránya sincs szerintem.:)

2013. nov. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!