Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi CRT monitornak (kb10...

Régi CRT monitornak (kb10 éves) mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egyszer netezés közben elsötétül a monitor furcsa árnyakat jelenített meg, gyanakszom arra, hogy három napja a 7 éves unokatestvérem neki dobot működés közben, egy kis gumilabdát, hogy esetleg ettől lehetett baja. Sajnos nincs 30e Ft, hogy egy új LCD monitort vegyek, így ezért kérném tippjeiteket, tanácsaitokat hogy mi lehet a baja esetlegesen lehet-e javítattni.

2013. nov. 14. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Mikor bekapcsolom, fekete az egész, csak ha sötét van bent, akkor lillás zöldes árnyalat látszik halványan. Működésre csak úgy bírom rá, ha megütögettem, vagy mozgatom, és egy adott pontnál működik, de bármilyen kis rezgésre, kezdhetem elöről.
2013. nov. 15. 17:18
 2/9 anonim válasza:
CRT monitort már kaphatsz 3000Ft-ért. Nekem is van egy 17 colos amit ajándékba odaadnék.
2013. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt most komolyan mondod?
2013. nov. 24. 20:03
 4/9 anonim válasza:

Azt hogy 3000-ért lehet kapni, vagy azt, hogy odaadom-e?

Valószínûleg a másodikat kérdezed. Nézd, most vettünk két lapos monitort, hogy a szüleink ne rontsák az idôsödô megfáradt szemüket. Ezzel a két régi monitor feleslegessé vált. Apám ilyenkor berakja a szekrénybe, hogy "jó lesz még az valamikor". Aztán ott porosodik, és majd tíz év múlva rátalálunk mint ôskövületre, és kivisszük a szeméttelepre.

Ha te a helyemben lennél mit tennél? Örizgetnéd, hogy aztán úgy is kidobd, vagy odaadnád valakinek, akinek szüksége van rá?

De ha arra kell, hogy FaceBook oldalt látogassál, akkor nem adom! Az én monitorom FB mentes monitor. Csak egészséges és nem netfüggô emberek használhatják.

2013. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem netfüggő vagyok, a facbookot meg egyenest gyűlölöm. Nincs olyanom! De köszönöm a lehetőséget, postával ott vagyok mintha megjavítattnám.
2013. nov. 24. 22:10
 6/9 anonim válasza:
Nem biztos, hogy kell posta.
2013. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én H.B. megyében lakom
2013. nov. 25. 09:19
 8/9 anonim válasza:
Én pedig B megyében, H.B. megye mellett.
2013. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmész a helyi szemcsi telepre,azt keresel egy jó crt-t,,azt hazaviszed,beüzemeled,örülsz...
2014. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!