Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok....

Azt hiszem szerelmes vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jött a sulinkba egy új tanár...24 éves elég jól elvoltunk már facebookon is beszélgettünk meg minden..elmondtam neki h mit érzek..azota nem beszélünk...kiderült h elvileg kavar egy 9-essel ..azt állítja nem igaz de többen látták öket...azt mondta nekem h nem akar több diákkal beszélni a suliból...de nem tudom h mit tegyek folyton csak sírok és rágondolok nem tudom kitörölni ...
2013. nov. 15. 16:51
 1/2 MasieHK válasza:

Figyelj,gondolkozz úgy,hogy az egy tanár. Te hány éves is vagy? Nem tudom mennyire helyes egy tanárba beleszeretni. Tudom,nem könnyű,de próbáld meg elfelejteni. Nem lehetne köztetek semmi. Hallgass zenét,sirj,mert az néha segot (nekem szokott) és jobban átlátod majd a dolgokat :) próbálj meg keresni valakit a saját korosztályodból.

Üdv: Mase.

2013. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól félek, h fake de azért hozzá szólok... nos szerintem ott eleve gond van, h a tanárod. Abba már belegondoltál, h mekkora baj lenne ebből a kis kapcsolatból? Minimum kirúgnák a tanárt meg téged is, de ez nem lényeg... tudom, a kor nem számít, de az, h a tanárod már kicsit durva... nem matekot tanít ugye? mind1, lényegtelen... a lényeg, szerintem várj addig, ameddig kijárod a sulid és ha így nem tetszesz neki, már megérsz talán arra a kapcsolatra később. Nem tom hogy van ez, mert én sosem voltam szerelmes a tanáromba (és őszintén szólva nem is szeretnék...) de remélem valamennyire sikerült segítenem neked. A lényeg, h ne add fel! Aztán meglátjuk, h ki nevet a végén. Idő mindig van, csak jól kell elhasználni.
2014. jan. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!