Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még más rajtam kívül, aki...

Van még más rajtam kívül, aki utálja az életet, a mátrixot, a megszokott unalmas dolgokat és önmagát?

Figyelt kérdés
Elegem van mindenből! Leginkább magamból! Miért vagyok? Semmi értelmem nincs... Megváltoztam.. Régen jó tanuló voltam, most2-es 3-as vagyok. :( Aztán hülye is vagyok. Mindig nevetek, viccelődök és néha már saját magamtól is kiakadok. Úgy érzem senki sem szeret igazán.Magamat meg utálom!!! Úgy ahogy vagyok! Semmi hasznom. És nem félek a haláltól, imádom a veszélyes dolgokat, azt sem bánnám, ha baleset érne. És unalmasnak találom a hétköznapokat, a megszokottságot, hogy minden ember ugyan olyan és kiszámítható, és nincs olyan aki engem megértene és elfogadna teljesen. Mindig is különc voltam. Kinézetben átlagos vagyok, de a viselkedésemtől sokan kiakadnak, mindent elviccelek, nem vagyok képes megkomolyodni és nagyon vakmerő vagyok. Szeretek őrültségeket csinálni, ezért nem fogadnak el. Akik elfogadnak, azok is eleinte furcsának tartottak, de aztán megszoktak. De még ők is ki szoktak akadni rajtam. Áhh, igazából én egy másik világban szeretnék élni.
2013. nov. 15. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!