Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lenne szíves nekem...

Peace a bohóc kérdése:

Valaki lenne szíves nekem segíteni aki már látta az Odüsszeia c. filmet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérés,hogy valaki lenne szíves le írni mi a cselekménye összefoglalva? vagyis hogy miről szól a történet? én már láttam de egyszerűen nem tudom úgy össze foglalni,hogy a tanár elfogadja úgyhogy aki látta az legyen szíves segítsen ha tud .:)) ( körülbelül 1 írólapnyi kell legyen )
2013. nov. 15. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamikor a távoli múltban, az emberiség hajnalán a különös, fekete monolittal való találkozásnak köszönhetően a majomemberek fölfedezik a tüzet és az eszközhasználatot. Évezredekkel később amerikai kutatók hasonló oszlopra bukkannak a Holdon, amely rejtélyes rádiójelet sugároz a Jupiter felé. Űrexpedíció indul útnak, hogy megvizsgálja, kinek szólhat az üzenet. A hosszú út alatt a fedélzeti komputer meghibásodik, és ez a legénység életébe kerül. Az egyetlen túlélő a visszatérés reménye nélkül mégis megpróbálja teljesíteni a küldetést.
2013. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!