Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múltkor váratlan vendégek...

Múltkor váratlan vendégek jöttek hozzánk, és nagyon nagy rumli volt. Ezt már sosem mosom le magamról? :C

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és múltkor anya nem volt itthon, és váratlanul betoppant hozzám két barátnőm. Azelőtt még nem voltak nálunk, és hatalmas tumli volt, mert nem számítottam az érkezésükre. A csakban hajszálak, a szobámban szétdobálva a ruhák, a parketta is koszos volt. Anya nagyon leszidott, és szégyenlem is, meg mondtam is a lányoknak, hogy ne nézzenek szét, hatalmas a rumli, de mndták, hogy nem baj, náluk is szokott rendetlenség lenni, meg meg is dícsérték a lakást, hogx nagyon jól van berendezve, meg ízléses, de akkor is úgx szégyenlem, hogy nem volt rend. Annyira gz. Ezt sosem fogom magamról lemosni majd? :(
2013. nov. 15. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább ekkora illetlenség váratlanul beállítani valahova. Aki ilyet csinál, az mindenre készüljön fel. Lehet nincsenek is otthon, vagy épp családi dráma van, vagy csak pont nem örülnek nekik, vagy akármi. A kupi a legkevesebb. Az más kérdés, hogy ha szégyelled, akkor téged is zavar, akkor meg miért hagyod, hogy eluralkodjon? :D
2013. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt időm. Ez nevetsésegesen hangzik, meg tudom, hogy nem kifogás, de kb minden nap 7-8 körül érünk haza, és olyankor csak bezuhanunk az ágyba. De nagyon zavar.:(
2013. nov. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!