Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen képkeretet...

Hol lehet ilyen képkeretet kapni? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link] nagyon megtetszett ez a dekoráció és szeretném én is elkészíteni, csak nem tudom hol lehet ilyen képkeretet kapni. Tudnátok segíteni?

2013. nov. 17. 00:37
 1/4 anonim válasza:
Nem néz ki valami hétköznapi árúnak. Valami nagyobb helyen pl: Aréna plaza, Duna plaza
2013. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Díszléc, üveglap és meg is van a keret. Amiben különbözik az átlagtól, ahogy látom az maga a mélység a golyók miatt. Azaz azt kell kialakítanod. Igazából ha megvan minden hozzá, a hátlap abelevaló töltelékanyag, kb 1 óra alatt megvan.
2013. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyent készíteni lehet, mint az előttem szóló is írta. Igaz, kell hozzá egy kis barkács készség.

Vagy el kell menni egy faipari munkákkal foglakozó emberhez (műbútor asztalos féléhez) és valamennyiért biztos megcsinálja nyithatóra is ha kell. Van ilyesmihez anyaga és szakértelme is. Üvegessel bele vágatsz egy lapot és otthon kedved szerint megtöltöd bármivel.

Ez olyasmi mint egy kicsi mini szekrényke, egy kicsi üveges vitrin.

2013. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) reméltem, hogy lehet valahol venni ilyet, mert egy DIY videóban láttam youtube-n. Na nem baj, majd megoldom valahogy :P
2013. nov. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!