Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ekkora "médias...

Miért csinálnak ekkora "médiasztár"-t a H1N1-ből?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de itt, ahol én lakom, már ha valakinek megy a hasa, vagy nem is tudom, már azt mondják, hogy H1N1.
2009. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A média abból él, hogy hisztériát meg pánikot kelt. Más ilyen bosszantó dolog is van. Januárban leesik 5 cm hó, akkor a híradók háromnegyedrészt ezzel a "szenzációval" foglalkoznak. A H1N1-nél meg még az is közrejátszhat, hogy "odafönn" úgy gondolják, inkább ezzel foglalkozzanak az emberek reggeltől estig és ne a gazdasági válsággal, a 13. havi nyugdíj hiányával, meg a kormány alkalmatlanságával.
2009. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan belehaltak talán ?!
2009. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De azért az nem furcsa hogy akik a h1n1-ben meghaltak azok mind halálos betegek voltak mellette???:O

Könyörgöm! Vegyék már észre hogy a H1n1 csak akkor öl, ha halálos beteg az illető aki megkapja!

2009. nov. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!