Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem üresnek magam?

Miért érzem üresnek magam?

Figyelt kérdés
Keresem de nem találok választ. Régebben mindig nagy dumás voltam és főképp boldog. Most szomorú vagyok és magányos. Barátaim is alig vannak már egy ideje... Nem tudok kimozdulni se, semmi sem érdekel. Egy jó buli vagy ilyenek. Otthon ülök egész nap... És lehetetlennek érzem a kimozdulást...

2013. nov. 19. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
történt valami a barátaid közt?Vagy veled?(szerelmi csalódás vagy ismerős elvesztése)Depressziós tesztet töltöttél ki?
2013. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
töltöttem és pozitív lett :/ mostmár van szerelmi csalódás ma dobott a barátom .
2013. nov. 22. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

nálam is ígyvolt egy ideig. :)

A lényeg, hogy nem szabad azt hinned, hogy egyedül vagy mert nem! :) Akik cserben hagytak azok vakószínűleg soha nem voltak a barátaid...Lehet, hogy ez így most rossz neked, ahogy mondom...

Ilyenkor egy olyan dolgot kell találnod, ami régebben mindig jobb kedvre derített, nálam ez vált be. :)

Ha úgy kezdesz egy napnak, hogy ez szar lesz, akkor hidd el az is lesz! Ne állj így a dolgokhoz.

2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!