Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy ilyen kérdésből...

Tudom hogy ilyen kérdésből annyi van mint a csillag, de. Van valamilyen a csábításból jeleshez hazonló játékot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de egy nél sem találtam értelmes választ. Nem kell legarapni a fejem, így is kapok elég szidást, de tud valaki egy csábításból jeleshez hasonló játékot? Lehet angol nyelvű is. Sőt akkor gyakorolhatom az angol nyelvet. Köszi előre is. És kérlek ne szidjatok! :)

2013. nov. 19. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... nincsenek nagyon ilyenek, mint a csj, és még megkérdezhetik húszan, akkor sem lesz.
2013. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kameko-san ***** válasza:
Majd 2014-ben lesz az Eldarya, de először csak franciául, és a fene se tudja mikorra fordítják magyarra. Addig is ennyi van: [link] (fordíttasd le az oldalt magyarra, és kattincs a képre :))
2013. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hallottam az Eldarya-ról és eléggé várom. Úgy tünik játszhatom a CsJ-t egy darabig.:D köszi a válaszokat!
2013. nov. 23. 20:54
 4/5 anonim válasza:
Van egy csomó hasonló játék amiket angolul is megtalálsz (az eredeti japán), csak azok nem online hanem letöltös darabok. De sokkal szebb grafikával.
2013. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barna Fanni válasza:
Az utolso kommentelot megkernem hogy kuldjon nekem linket egy par csj-hez hasonlo jaterol....nem baj ha le kell tolteni... itt az e-mail: anime.cica7@citromail.hu. elore is koszi :)
2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!