Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlságosan sértődékeny vagyok....

Túlságosan sértődékeny vagyok. Mit tegyek ez ellen? Hogyan tudom, ezt megváltoztatni, hogy ne bántson meg sok kis dolog?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkoznod annyit a dologgal ami éppen sért,engedd el a füled mellet a sértő szavakat.

Ne vegyél mindent annyira tragikusan,komolyan.

2008. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a lelkedet is erősítened kellene kicsit.Lehet,hogy túl érzékeny is vagy.Egyszerűen nem kell mindenre odafigyelni,egyik füleden 50-el be,a másikon 100-ki,ahogy mondják.Egy idő után már leperegnek majd rólad ezek a dolgok,meg se fogod őket hallani,nem fogsz velük foglalkozni.
2008. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Probáld meg, mielött valamire reagálnál, alaposabban átgondolni,

hogy amit mondtak, biztos, hogy sértő? és azt is, hogy mennyire bánt az

Téged. Vedd azt is figyelembe, lehet, csak Neked tűnik sértönek, az is lehet, az illető csak rosszul fejezte ki a mondanivalóját.

2020. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!