Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy változtassam...

Mit tegyek? Hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés
a barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk, régen soha nem volt ilyen, de mostanság egyre inkább.. veszekedünk és ideges lesz elkapja az állam meg szoritja a csuklómat amikor elakarok menni.. nemértem.. régebben nem csinált ilyeneket.. nagyon szeretem őt.. de ugy vagyok, hogy se vele.. se nélküle..
2013. nov. 19. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is ne hidd azt, hogy meg tudod változni, ill. annyi változás lesz majd, hogy idővel egyre rosszabb lesz. Meg kell neki mondani, hogy menjen el valami terápiára, és ha nem vállalja, akkor befejezni vele. Millió példát lehet találni, hogy teszi tönkre egy ilyen agresszív állat a környezetét, ne gondold, hogy pont Te leszel a kivétel.
2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!