Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Airsoft fegyvert...

Milyen Airsoft fegyvert érdemes venni amit erdőben jól lehet használni mesterlövészként és taktikai/támogató fegyvernek is, mi az aminek nagy a hatótáva?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Első sorban, itt is mint minden hobbiban, az ár határozza meg a minőséget!


Másodrészt fegyvert és kasztot úgy érdemes választani, hogy több félét ki kell próbálni, mert akkor döbben rá az illető, hogy melyik áll jól hozzá.

Én pl: soha nem lennék "mesterlövész" az nagyon unalmas kaszt egy játékon.

Továbbá nekem nem jött be a "G36" fegyver széria, mert kényelmetlen és otromba nagy számomra!

Nekem a kompakt fegyverek jönnek be, könnyebb velük mozogni nehéz terepen.


Nagy a hatótávaggot meg ne várj alap fegyvertől, még a mesterlövész fegyvereknél se!

De szakszerű tuningolás igényel az a fegyver, melynek növelni szettnéd a hatékonyságát.

Így támogató fegyvernek bármelyiket tudom ajánlani, amelyiket szakszerű arra tuningoltatsz.


Vannak ugyan márkák és szériák, melyek gyárilag erősebben futnak le a szalagról mint az átlag és minimális minőséget adnak. De azok megkérik az árukat!


Tanmese: [link]

2013. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!