Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napló írás. Ti hogyan írjátok?

Napló írás. Ti hogyan írjátok?

Figyelt kérdés

Lakatos, vagy nem lakatos füzetbe írjátok?

Sima, négyzetrácsos, vagy esetleg vonalas füzetbe írjátok?

Ti minden nap szoktatok bele írni? :)

Már sokszor elkezdtem írni, de mindig abbahagytam.Nemsokára elkezdek újra naplót írni, érdekelne ti hogyan díszítitek, tollal vagy ceruzával írtok bele stb.? :)



2013. nov. 21. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a-4 spirál füzetbe írok néha, általában kockásba

nem írok sokat mert az túl unalmas, inkább rajzolok és címet adok nekik, max 2 mondattal...

nem szoktam dekorálni csak firkálgatok bele...

2013. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Nos én úgy csinálom, hogy régebben fogtam egy sima vonalas spirálfüzetet, aztán hajrá.. :)

és nem minden nap írok, csak amikor rám jön a dolog, most kezdtem el átírni gépre is a dolgokat.

Tollal szoktam írni, azon okból, ha mondjuk valamelyik unokám kezébe kerülne majd, és nekiesne egy radírral, akkor megmaradjon :)

Lakatolni? minek az? annyi rejtekhelyet lehet találni egy házon/lakáson belül, hogy ihaj! Mellesleg olyan ronda a kézírásom hogy azt még szüleim se tudják elolvasni... :D

2013. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is szoktam naplót írni!! És nem mellesleg olvasok/olvastam is napló szerű könyvsorozatot... ---> A Szent Johanna Gimi... ez egy gimibe kerülő lány naplója... :DD nekem nagyon tetszett!! De térjünk a lényegre...én nem lakatos könyvbe írom mert nincs lakatos könyvem de venni sem szeretnék... mert minek...elrejtem valami jó kis helyre és nem találja meg senki:D És én tollal szoktam írni mert az jobban látszódik pár év múlva is mint a ceruza!! És minden nap 1-2 nap kihagyásokkal írok bele mert ha netán később 3-4 év múlva olvasom ne kelljen gondolkozzak azon hogy azokon a napokon-heteken-hónapokon mi is történ... hanem tudom folyamatosan olvasni!! :DD Díszíteni is szoktam de nem nagyon hanem csak pár kis szívvel virággal masnival... stb... hogy ne nézzen ki unalmasnak :)
2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A SZJG-t én is olvastam.A 3.részt befejeztem benne, de nincs kedvem már olvasni :)

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment az zöld kéz.

2013. nov. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!