Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
meglepetés lesz, mindenki vesz neki valami kis apróságot de nem tudom h mit vehetnék neki. 16 éves fiúról van szó. de nem egy hétköznapi eset mivel kicsit beteg a lelkem, ha értitek mire gondolok
2009. nov. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

bocsi,de nekem nem esett le,mire gondolsz.

Na mindegy,a lényeg,hogy ha írnál pár infót a fiúról akkor segítenék,de így nehéz,hogy nem tudunk róla semmit.

14,5/L

2009. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem teljesen egészséges, de nem fizikai értelemben hanem mentálisan vagy h mondjam. am. egy csupaszív nagyon aranyos fiúról van szó. nagyon visszahúzódó csöndes típus, és nagyon ügyesen rajzol.. én nekem megmondom őszintén vmilyen kis plüss állatka ugrott be. de nem túl izé az egy 16 (majdnem 17) éves fiúnak?
2009. nov. 19. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem már:)

Milyen szinten szeret rajzolni?Ha tényleg szeret,és ez a hobbija én rajzzal kapcsolatos dolgot vennék neki:) Valami szép,színes ceruzákat,jó minőségű papírt,vagy valamit amivel kiélheti kreativitását:)

2009. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!