Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen színre kéne a szobámat...

Milyen színre kéne a szobámat festenem, ha eléggé hangulatember vagyok? :S Vagy ezt mi alapján lehet kideríteni, hogy mi illene hozzám? Tulajdonságok? :S

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy eléggé hangulatember vagyok, mint leírtam. Hajlamos vagyok hosszabb időre melankóliára. Szeretem az ilyen kicsit feltünőbb, "őrültebb" dolgokat, de semmiképp ne legyen rikítóan extrém, és megnyugtatónak kéne lennie. :S


Bocsi ha hosszú lett, azért pakoltam ide a kérdést, mert nem csak lakberendezéses... :S


2009. nov. 19. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sötétebb narancssárga.
2009. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja.mély kék,sárga,nyugtató,és az egyik falra te magad festhetnél mintákat,akármi.képeket kirakni,színes kézlenyomatok.
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

a zöld a nyugalom színe.

nekem világos zöldre van festve a szobám, és jó hatással van rám, pedig énis hangulatember vagyok.

nem túl élénk de nem is kórházszerű, ilyen vidám pasztell-világoszöld.

2009. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a narancssárgára tippelek, vagy pedig valami alapszín, amin pl. színes kézlenyomataid vannak ("Szeretem az ilyen kicsit feltünőbb, "őrültebb" dolgokat")
2009. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, a kézlenyomatok már voltak, akkor esetleg kis csillagok, avgy bármi ilyen minta:D(utolsó voltam)
2009. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen! ezek nagyon jó ötletek! :D

várom még a válaszokat!! :)

Köszi előre is :)

2009. nov. 20. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, az utolsó válaszoló vagyok, eszembe jutott még egy dolog... legyen egy alapszíne a falnak, pl.... sőt, inkább nem is mondok példát, ezt rád bízom, és a fal közepén vísszintesen egy szivárványt festeni:)

elég kis egyszerű, de nagyon jól mutat:D

2009. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!