Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István Gimnázium Budapesten? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy szar.... Nővérem odajár szereti, de én nem tom, hogy hova kéne mennem mert mindenki azt mondja, hogy egy nulla a suli. 4,8 az átlagom. angol nyelvi előkészítőre mennék 5 évesre! Csak félek, hogy nem lesz jó. Anyum azt mondja hogy jó!! Csak nem tom!!Már nagyon ideges vagyok emiatt! Kérlek segítsetek!!! Tényleg nagyon szar vagy jó??? (amint már mondtam Nővérem odajár és tényleg azt mondja hogy jó,mert nem kell agyon tanulni magad, de azért megkövetelik a tudást!!!)
2009. nov. 19. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szar.
2009. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj oda 4,8-as átlaggal. Ha ilyen jól tanulsz, menj erősebb suliba, mert a Széchenyiben épphogy megtanítják a fontosabb dolgokat, aztán annyi, mehetsz, amerre látsz. Nyelvi előkészítőre pedig főleg nem érdemes menni, a nyelvtanárok szerintem nem túl jók. De végülis te döntesz, szóval sok szerencsét :D
2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!