Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják ezt gusztustalan...

Miért tartják ezt gusztustalannak? (holott nem is az)

Figyelt kérdés

Figyelem, gusztustalan téma következik!!! ha nincs hozzá gyomrod NE olvass tovább!


Szerintem ugyanis a fikaevés nem gusztustalan (az most lényegtelen hogy én eszem e vagy sem, nézzük ojjektíven a dolgokat!). Ugyanis:


1. eleve kb egy liter taknyot lenyelünk akaratlanul mert a garaton hátul csorog le az orrunkból.

2. ha megeszi az illető - feltéve ha titokban eszi nem smárol velem utána -, az százszor jobb mintha kitúrj a taknyát, aztán meg elhajítja,rákeni máshova nem??? mer utána meg más beleül, stb. fúj. :)


2013. nov. 22. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
most komolyan... erős gyomrom van de ez enyhe tüneteket produkált. és csupán azért mondjuk hogy pfuj mert nem etikus. ott a zsepi. fújja ki az orrát ...
2013. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én figyelmeztettelek! :)

igen, ott a zsepi, de sokaknak eszébe sem jut ,,

2013. nov. 22. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy beleül?Kifújja az orrát a zsebkendőbe,aztán kidobja a kukába.Csak az 5 évesek kenik a taknyukat,fikájukat máshova SZERINTEM.

gusztustalan,bármennyire is furcsa,én undorítónak találom megenni a saját fikámat.És amúgy is mibe telik elővenni egy zsebkendőt és kifújni az orrunkat?

2013. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig hidd el, felnőttek is eszik stikába... sokan. egy ismerősöm - 25 éves - a fülzsírját eszi. nem vette észre ahogy láttam
2013. nov. 22. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen váladék fertőző tud lenni. Ezért a zsepit nálunk nem volt szabad a kukába dobni suliban, hanem a wc-be kellett lehúzni. Persze ez már a hipochonder egyik jele volt a tanáron, de van benne valami. Ha beteg vagy, és taknyozol, a takonytól meg kell szabadulni, ne fertőzzön vissza téged és ne fertőzzön meg másokat. Ágy mellett gyűlt pazsi rengeteg nem gusztustalan, mert láttam már vízi hulla boncolást és más az inger küszöböm, de fertőző.

Ennyi.


Fikát azért is jó nem megenni, mert más fertőzést is beviszel vele. Az ujjadat ne jó nyaldosni. Megfogsz vele bármit. Főleg tömegközlekedésen. Aztán csodálkozol, hogy hogy lett herpeszed.

2013. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!