Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 napja szívtam spice-t 3...

Avikam kérdése:

6 napja szívtam spice-t 3 slukkot de még most is kész vok 4 napig csak feküdtem és 4 napig nem is tudtam enni de nekem azt mondták rendes cigilehet azér lettem szarul és bepánikoltam? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
anyuval elmentünk dokihoz azt mondta már kiürült csak depressziós vok de én attól félek hogy roncsolta az agyam és ilyen maradok mer olyan mint ha fogyatékos lennék vagy nem is tudom

2013. nov. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A Spice-nak a hosszútávú hatásairól nincsen sok anyagunk, de nem kell félned a maradandó agykárosodástól, mert annyira nem durva.

Ha tényleg azt mondták rendes cigi, akkor persze, hogy bepánikolsz, néhány hét és elmúlik ez a rajtamaradás, a lényeg, hogy ne aggódj folyamatosan emiatt, ha tényleg Spice volt benne, elmúlik

2013. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a legszarabb benn hogy én nem akartam szívni régebben 1-2 cigi elment de mondtam h nekem többet soha nem kell és ott szivtak csomoszor mellettem kínáltak de nem kellett és az egyik az 13 éve legjobb barátom és ő baszott át azzal hogy rendes cigit ad és mikor éreztem hogy nem az az mondta hogy beképzelem rosszul lettem és akkor mondta meg hogy átbaszott és nagyon szarul esett tőle ez az egész azért is vagyok depressziós mer megbíztam benne 100% ig mennyi ideig fogom szerinted érezni ?
2013. nov. 22. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember, saját magadat paráztatod. Higgadj le és elmúlik, de amíg ezen kattogsz, addig csak saját magadat hergeled bele egyre jobban.
2013. nov. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbàlok lenyugodni de nm megy egyik percrõl a màsikra próbàlom lefoglalni magam mindig de mimdig eszembe jut ez a szar
2013. nov. 23. 08:10
 5/6 anonim válasza:
Igyál Colát, meg teát.
2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget teàt azt napi 3litert megiszok kb kicsit màr jobban vagyok 7végére màr talàn nem lesz bajom
2013. nov. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!