Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kapni Csabán/Gyulán...

Lehet kapni Csabán/Gyulán valami F1-eset?

Figyelt kérdés

Lehet kapni Csabán/Gyulán valami F1-es cuccot pl: F1-es játék autót ami nem olyan drága...vagy akármit ami F1 és nagy?

Tudom hülye kérdés de imádom a Forumla1-et lány lány létemre.:D :$

És nemtudom mit kérjek karácsonyra...ezért inkább valami Formula1-ES CUCC KKÉNE. :D


2009. nov. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A gpshop.hu-n sokminden van, szerintem érdemes körbenézned. Én is onnan rendeltem cuccost és másnap már ki is hozták. Minőségi cuccok szóval nem ilyen "2 napig használom aztán kuka" stílus.
2009. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oksa köszi.:D

Lávolak.^^

2009. nov. 20. 12:48
 3/7 A kérdező kommentje:
És kiszállítási díjat kell fizetni?
2009. nov. 20. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Bocs hogy csak most válaszolok. :S Azt hiszem nem kell kiszállítási díjat fizetni. De nem 100% mivel már több mint 1 éve rendeltem utoljára cuccost. Remélem még nem késtem el a válasszal. Még egyszer bocsi.
2009. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj! Köszönöm a válaszodat! :)

Amúgy is karácsonyra szeretnék valamit...:D

Úgyhogy ha december.20. írtad wolna meg akkor se késtél volna el semmivel..^^:) :D

2009. dec. 11. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam. :D Van választék bőven szóval lesz miből válogatnod. Nah mind1...nem offolok. :D Sok szerencsét. :D
2009. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köcce. :DD
2009. dec. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!