Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy szaktanári figyelme...

Kakamano kérdése:

Kaptam egy szaktanári figyelmeztetés a magyar tanáromtól. Ez a figyelmeztetés le rontja a jegyeimet? Meg ez benne lesz a fél évi meg az év végi bizonyitványban?

Figyelt kérdés
ez mit foglal magába hogy figyelmeztetés ?
2013. nov. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A magatartás értékelését rontja csak. Például nem lehet közepesnél jobb ha van figyelmeztetésed, vagy nem lehet kettesnél jobb ha több szintje is van (figyelmeztetés, intő, megrovás, fegyelmi eljárás, stb...).
2013. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A különböző tantárgyakból kapott jegyeidet nem rontja le, az ilyen figyelmeztetések a szorgalom-magatartás jegybe számítanak bele, ami azt hiszem benne van az év végi bizonyítványba. De amúgy sehol nem nézik, hogy 5-ös vagy 3-as voltál magatartásból.
2013. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem még csak 1 db figyelmeztetésem van. akkor az az 1 is sokat ront le ? meg az év végi bizonyitványba hogy irják bele ?
2013. nov. 23. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a bizonyítványban olyan rublika is, hogy "magatartás" és van olyan is, hogy "szorgalom". 1 figyelmeztetés még nem ront belőle sokat, de ötös már tuti nem leszel belőlük. Ezeket a jegyeket az osztályfőnök adja, a jegyed attól függ ő hogyan ítéli meg a helyzetet és milyennek gondol.
2013. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!