Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örökletesen karikás szem. Mit...

Örökletesen karikás szem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta karikás a szemem.De igazán 12-13 éves koromtól kezdett el zavarni..most leszek nem sokára 17 éves. Most már komoly lelki gondokat okoz és borzasztó önbizalom hiányos vagyok miatta.Akárhova megyek kialapozom és úgy nem látszik annyira. De folyton bennem van,hogy nem dörzsölhetem meg nyugodtan a szemem,meg emiatt nem megyek barátokkal semmilyen vizes helyre. Akármilyen krémet használok nem segít.Már használtam profi,üzletekben nem kapható több tízezres krémeket is ami direkt örökletes karikákra van..de az sem segített. Normális esetben a karikás szem azt jelenti,hogy beteg vagy,drogos, nem alszol stb..

Bármit megadnék,hogy eltüntethessem a sötét,mély karikákat. Az egész tekintet megváltoztatja. Tönkreteszi az önbizalmam és az életem. TUDTOK BÁRMIT AMI SEGÍT??



2013. nov. 23. 13:27
 1/9 anonim válasza:

Hát erre nincs gyógyír énekem is ilyen a szemem drogosnak hivtak 2éven át és nem tudok ellene mit csinálni engem is összeomlaszt 15 éves vagyok és énis így élem napjaim! :(

Legalább nem egyedül vagyunk! :(

2013. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most halottam arról hogy hyorulin savval feltöltik.és attól teljesen elmúlik fél vagy egy teljes évre :) erről valakinek vélemény?
2013. nov. 24. 22:52
 3/9 anonim válasza:
De azt hogy és ki csinálná mrg nekem?Hol olvastad adsz linket!Én beválalnám..
2013. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dr. Rozsos Tamás plasztikai sebészt ajánlották. én az elkövetkező hetekben megyek hozzá konzultációra, és akkor kiderül,hogy is van-e és hogy mennyi meg lehetséges-e egyáltalán :D
2013. nov. 25. 22:26
 5/9 anonim válasza:
Légyszives írj az eredményekről és hol lehet elérni!?
2013. nov. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hétfőn megyek konzultációra :) eddig azt mondta valszeg megtudja oldani és kb 60ezer :)
2013. nov. 29. 17:24
 7/9 anonim válasza:
Sok sikert az nagyon drága majd Hétfőn írj az eredményről! :)
2013. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy a mély árkot ellehet tüntetni de a sötét szint a szemem alatt nem..összességében javítani fog a helyzeten ez a feltöltés de a színe ilyen lesz. csak nem fog ugye ott a fény megtörni mivel "árok" már nem lesz ott és ez sokat segít. Emellett a sötét színre ott lehet kapni kenőcsöket amik halványítják :) 65 ezer és évek múlva kell újra töltetni :)Én mindenképp megcsináltatom mert ennél rosszabb úgyse lehet és reménykedem hogy sokat fog segíteni plussz krém is :))
2013. dec. 4. 16:28
 9/9 anonim válasza:

Köszi hát akkor énis szerencsét próbálok! :)

A krémnek mi a neve?

2013. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!