Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek valami videóötle...

Van valakinek valami videóötlete ehhez a számhoz?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, aki elég híres zenész, de általában csak gyerekeknek zenél, megkért, hogy egy számához csináljak egy kis animációt, mert szerinte jókat tudok csinálni, de nem igazán van ötletem. Valami jópofát kéne, de olyat, amit egyszerű megcsinálni. Van valakinek ötlete, hogy ehhez milyen videót csináljak? Mivel a szám nem magyar, nem linkelem be, leírom a szövegét magyarul.


Volt egyszer egy cowboy, ezt a cowboyt Kurtnek hívták, és mivel Kurt egy cowboy volt, az út pedig hosszú, volt egy lova, hiszen minden gyerek tudja, egy cowboynak lovagolnia kell.


refr: a cowboy lovagol tovább, lovagol tovább, mindig tovább, ül a lován, hisz másképp helytelen volna, a cowboy lovagol tovább, lovagol tovább, mindig tovább, ül a lován, mert egy cowboy, egy cowboy nem megy soha kocsival.


Egy nap egy indiántáborba tévedt, volt ott egy szép squaw (indián asszony vagy nem is tudom minek fordítsam magyarul), ezért megállt és azt mondta:

- Boaaa! Neked velem kell maradnod, csodaszép vagy.

- Mágjára vele! (ezt a squaw mondta)

- O-o, azt hiszem nekem pont mennem kell.. (cowboy)


refr.


A cowboy békét akart, nem mindig csak lövöldözni, ezért nem volt se pisztolya, se fegyvere. Ha mégis megtámadta valaki, felemelte a fenekét és pukk!


refr. 2x


2013. nov. 23. 19:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Igazából csak a refrénhez nincs ötletem. Egy refr. az kb. fél perc és van belőle 4. Akkor mi legyen a videóban?
2013. nov. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!