Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A star stablehoz láttam...

A star stablehoz láttam hacket többi lent!?

Figyelt kérdés
Hogyan hackelhetem meg a star stable onlinet?

2013. nov. 23. 21:17
 1/9 anonim válasza:
hát te egy idióta vagy xdd
2013. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta-.-" mert tudom hogy van hozzá hack!!!
2013. dec. 14. 17:39
 3/9 Szan0102di válasza:

Ha még kellene valami hack.

Én tudok neked adni egy kódot : HAPPYPIXE10

De vigyázz mert csak 10 napig vagy star rider vele! akítiváni úgy tudod ha bejelentkezel / mármint be írod a jelszót meg az E-mailt/

rá mész a * -my account * ott alul lesz egy olyan hogy *Use a redeem Code * arra rá kattintasz és utánna tovább tovább tovább és kiírja h Gratulálok persze angulul és utánna be lépel és ott is ki írja hogy gratulálok te star rieder vagy! és ennyi persze ezt is angolul!!

Szia .

By: Szandi

Ha kell még valami csak szólj!

2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szan0102di válasza:
Bocsi el írtam a kód: HAPPYPIXIE10 ez a jó
2013. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi de én rendes rider voltam arra nem engedi
2014. jan. 2. 14:36
 6/9 anonim válasza:
Meg ne próbálj hackelni!! Most is egy héten át javítják a játékot hackerek miatt. Le tiltják a karaktert a fenébe, a tisztességes játékok meg szívnak a bugok miatt! Ne hackelj!
2014. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiki12345punk válasza:

Nem kell hackelni nekem mindeggy irok le par hacket, de ne panaszkodj, hogy esetleg masnap vagy mikor nem tudsz felmenni!!!

STARTREAT,HALLOWEEN2014

2014. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pff am be lehet állítani magyarra jobb alsó sarok (le kell görgetni)ott ki lesz irva hogy english azaz angolul az angol és arra kattintssz ott leszz a magyar :)
2015. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És ne heckeljetek A k*va anyátokba miattatok lassú a játék! :O PLS (nem akartam megsérteni senkit csak van egy hülye szukásom :/ hogy egyből elírom amit gondolok :DD) :) SORRY ha valakit megsértettem :(
2015. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!