Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam ennyire?

Mitől hullik a hajam ennyire?

Figyelt kérdés
Mitől hullik a hajam ennyire? 15 éves vagyok, és minden nap vasalom a hajam, mert utálom hogy se göndör se egyenes alapbol. 3 naponta mosom a hajam, panthen samponnal, és hajvégápolót is használok. balzsamot azért nem mert úgy hallottam attol zsirosodik a haj.(ez igaz?!) mit tudnátok ajánlani, hogy ne vasaljam minden nap a hajam? mondták, hogy ettől hullik valószínüleg.. és alapbol is vékonyszálu a hajam, úgyhogy nem szeretném hogy jobban hulljon.. vagy van valami jó sampon ami javasoltok hogy nagyon jó?
2013. nov. 23. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Elég elképzelhető hogy a hajvasalástól hullik a hajad mert nagyon nem tesz neki jót! Tapasztalatból mondom! Én is rendszeresen minden nap vasaltam pedig nekem egyenes volt és rettenetesen hullott hiába vettem rá ilyen olyan samponokat... Most már több mint 1 éve nem vasalom nem mondom hogy nem hullik de nagyon sokat javult :) Én schauma Q10-et használok és annak a hajbalzsamát és biztosíthatlak róla, hogy a balzsamtól nem zsirosodik a haj mert csak diónyit kell rátenni belőle!!! Ami szerintem még nem tesz jót a hajadnak hogy nagyon sűrűn mosod.. én minden nap mostam és egyre zsírosabb lett.. elmentem orvoshoz hogy miért van ez mikor elmondtam neki h minden nap mosok hajat majdnem lefordult a székről.. azt mondta az egészséges ha heti 1x mossuk (nem kamuzok tényleg ezt mondta) de ha már nem birjuk akkor heti 2x de többször ne... én ha javasolhatom használd te is a Schauma Q10et és nyugodtan a balzsamot is a hajvasalást pedig csökkentsd sztem elég ha hajmosás után kivasalod :) 18/L
2013. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:) Azért mosom ilyen gyakran, mert már hamar zsírosodik, úgy meg nem szeretek kimenni az utcára.. Nem tudom hogy lehetne azt megoldani, hogy ne zsírosodjon olyan hamar. De megpróbálok rászokni, hogy minél kevesebbet mosom, vasalom:)
2013. nov. 23. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
azért zsírosodik mert mosod... szép lassan állj át arra hogy először 4 naponta... majd 5... és lassan eléred az 1 hetet... én hetente mosom, de akkor se azért mert látszik hogy zsíros... (volt már hogy a párom megkérdezte minek mosom meg semmi baja :D) hanem mert hetente azért csak illik! :))
2013. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!