Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék Ebay-en rendelni...

Szeretnék Ebay-en rendelni egy táskát. Van bankkártyám, de 18 éven aluli vagyok, és nincs PayPal számlám. Csinálhatok így is számlát, hogy 18 alatt vagyok?

Figyelt kérdés
A kártyám nem dombornyomásos, és nincs netbank-om, az az csak a bankban tudnék utalni rá pénzt. Ezek kizáró okok? Már arra is gondoltam, hogy valakit megkérek, hogy rendelje meg nekem, én meg rózsaszín csekkel kifizetem az árut, és a postaköltséget, hogy elküldjék nekem. :/
2009. nov. 20. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy nem fogod tudni megvenni,már csak azért is mert nincs paypal számlád.(a többi is kizáró ok)

Én rendszeresen vásárolgatok az Ebay-en de amire te készülsz az sem biztos,hogy jó ötlet.

Tegyük fel azt mondom neked,hogy megveszem a táskát neked...

Mikor fizetnéd ki? A vásárlás előtt vagy a vásárlás után amikor kézhez kaptad a táskádat?

2009. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!