Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbi videón szereplő...

Az alábbi videón szereplő zenész milyen drogot szedhetett?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lj4WXO9QTXY

Ilyet még életemben nem láttam, 20 centire van a pulttól.


2013. nov. 24. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, úgy hallottam, hogy Aphex Twin valami anti-depresszáns félére volt rákattanva... de nem biztos. De szerintem nem kizárt, hogy valamilyen hallucinogént is próbált már, kinézem belőle. Király :P
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én amit olvastam, hogy miket használt: (ővele egy riport)

fű(ez 100%) tea, coffe, gomba, ventolin (na ez egy antidepresszáns, nálunk még ilyenről nem hallottam, neten találtam rá) Aspirin. NA ezt sem tudom elképzelni mit csinálhat.

Amúgy Aphex mostanában miből tengődhet? :) ilyen komoly mennyiségű drogokat valamiből fizetni kéne...

De egyébként nagyon brutális a csávó, egyik zenéjére olyan érzésem volt pihenés előtt, félálomban, mintha be lettem volna tépve de irgalmatlanul (eddig 2x próbáltam, egyszer sem jött be)

Ja amúgy én inkább a hardcore cuccait hallgatom, nekem azok jönnek be, de mivel zenélek is ezért más számait is hallgattatom, én is ki szeretném tolni a stílus határaimat.

2013. nov. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!