Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, semmi értelme...

Mit tegyek, semmi értelme élnem? Tudom, sokadik ilyen kérdés, de nem tudom mit tegyek már.16/l

Figyelt kérdés
Több hsz-ben írok,mert telefonról csak így tudok.Nincs célom,próbálok keresni,de nem érzem hogy bármi is érdekelne,nincs semmi
2013. nov. 24. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
hobbim,ebből adódik hogy sokat unatkozom.A családommal semmit nem beszélek meg,mert azt mondják hogy ők most mit csináljanak
2013. nov. 24. 21:28
 2/7 A kérdező kommentje:
vele.Barátaim,senkim sincs,iskolában mindig én leszek/vagyok a kiközösített,bár erre rátesz hogy pl tesiből alap dolgokkal
2013. nov. 24. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
bénázok.Iskolán kivül sincs senkim,max ilyen facebook "haverok".Mondjuk néha úgy érzem jobb is,mert akiket én megszerettem
2013. nov. 24. 21:36
 4/7 A kérdező kommentje:
barátilag azokat is elveszítettem,és így sokkal rosszabb lett.Elég csendes vagyok,hiába mondják hogy mondjak valamit,belőlem
2013. nov. 24. 21:39
 5/7 A kérdező kommentje:
nem jön úgy a szó mint másból,kb senkivel sem beszélgetek soha.Lehet,hogy ezek ilyen tipikus tini gondok,és leírva elég
2013. nov. 24. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszerűnek,jelentéktelennek tűnnek,de hosszútávon átélni nagyon rossz.Gondolkoztam már az öngyilkosságon,de még ezt se merem,
2013. nov. 24. 21:47
 7/7 A kérdező kommentje:
és legjobban attól félek hogy mi van ha nem sikerülne.
2013. nov. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!