Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Narutóban Sasuke meg fog halni?

Fujiko kérdése:

A Narutóban Sasuke meg fog halni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert az egyik barátom már mondhatni végig nézte a Shippudent és azt mondta hogy maga Naruto végez vele... (én most tartok a Shippuden 329. résznél)

2013. nov. 25. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem történt semmi ilyen. Kitalálta. Nincs is vége a shippuudennek xD Még a mangának sincs vége.

Szerintem nem is fog ilyen történni.

2013. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem -_- Pont ma vallotta be nekem hogy már nem érdekli a Naruto és hogy csak a Shippuden 100. részénél tartott xD

Kapott is tőlem xD

Amúgy köszi :-)

2013. nov. 25. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A manga 672. fejezeteben Madara megoli Sasuke-t de par fejezettel tovabb Kabuto ujraeleszti es Naruto es Sasuke egyutt kinyirjak azt a b*zi Madara-t.
2014. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces haverod van.

A kérdésre válaszolva pedig remélhetőleg meghal Sasuke. Minden megmozdulása csak problémát okoz. Maga sem tudja hogy mit akar. Kíváncsi vagyok mi lesz vele.

2014. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hang72 ***** válasza:
Dehogy hal meg, ő a második fél Kaguya legyőzéséhez
2020. aug. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!