Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, tudnátok esetleg adni...

Lányok, tudnátok esetleg adni tippeket gyorsabb hajnövekedés eléréséhez?

Figyelt kérdés
Közvetetten, illetve közvetlenül segítő dolgok egyaránt jöhetnek, habár nem biztos, hogy bizonyos szereket hajlandó vagyok megvásárolni. Előre is nagyon hálás vagyok, ama kedves válaszadóknak

2013. nov. 25. 00:38
 1/6 anonim válasza:
én levágattam és már gyorsabban nő/nem tudom hogy beválik-e neked :)
2013. nov. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pl egyél sok fehérjés ételt 6-8 hetente vágass ki a hajad végéből ami megvan törve akkor olajas fejmeszázs és még sok ilyen van és főként ne légy stresszes :)
2013. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Helló nekem is ez a célom és már majdnem derékig ér:)

hát

1. türelem..(saJnos)

2. NE VÁGASD LE!!! ne hallgass senkire ez olyan egyszerű! ha nem vágatod akkor megnő be kell vállalni egy kis töredezést....és nem lentről nő a hajad szóval nem törik le annyi!! ( a fodrász is csak azért mondja h vágasd e h többször menj és pénzt kapjon-.-)

3. próbálkozhatsz pl. ricinus olajjal amit kicsit nehéz kimosni . valakinek bejön valakinek nem de lehet nézni még neten egy csomó ilyet. ezekkel kísérletezhetsz

4. fond össze estére minden nap.

hát remélem segítettem sok sikert:)

2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. nov. 26. 00:39
 5/6 anonim válasza:

nekem tényleg bevàlt :) levágattam vállig aztán 2-3 hónap alatt visszanőtt de azelött nagyon lassan nőtt töredezett volt és most: egészsèges hosszú


de használhatsz hajápoló kréme tt,vagy szaraz,töredezett hajra való garniel balzsamokat :)

2013. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Revalid kapszula kúrától nagyon gyorsan megnőtt a hajam és a körmöm is. Egészséges, dús, hosszú hajam van még mindig, pedig már vagy 6 éve szedtem a kapszulát 3 hónapon keresztül.
2013. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!