Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap történt egy kis baleset...

Tegnap történt egy kis baleset! SOS?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon berugtunk és alkoholos filcel tele irtuk a homlukuntat de holnap fizika vizsga.Ötlet hogy jön le???
2013. nov. 25. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan miket írtatok magatokra?

Illetve,mivel próbáltátok leszedni?Csak hogy azt már ne javasoljuk.


Nem fog sokat segíteni szerintem,de a tábláról mi úgy töröljük le,hogy az alkoholos filcre írunk rendes filccel,és úgy már (szivaccsal) lejön.

Emberen is lehet beválik,nem tudom.Persze nem feltétlenül szivaccsal,hanem zsepivel mondjuk.

2013. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akira-chan válasza:
hááát.... én a helyedbem körömlakklemosóval próbálkoznék.nekem az mindig leviszi (XD bár nem ilyen helyzetekben voltam,mint te) Szóval egy próbát megér,ha még nem próbáltad.
2013. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.A körömlakklemosót én is akartam javasolni.

Szerintem azt próbáld meg.

2013. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a körömlakk lemosó segitett:-)
2013. nov. 25. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az egész fejünk ugy nézett ki mintha most jöttunk ki volna kemenybol!!! Vicces volt
2013. nov. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!