Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Family Guy-ból kiírják Briant?

Figyelt kérdés
A Family Guy következő évadaiból kiírják Briant véglegesen és egy másik kutya fogja átvenni a szerepét. Titeket hogyan befolyásol ez a változtatás a sorozatra nézve?

2013. nov. 25. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiba... NAAAGY HIBA!


Ő az egyik legjobb, legpoénosabb karakter, és a Brian Stewie párost nem szakíthatják szét!!!


Brian nélkül nem Family guy, a Family guy!!!!!!!!!

Remélem valahogy visszaírják a sorozatba!

És célt ér a petíció, amit amúgy itt lehet alárni

[link]


Már aláírtam én is!

2013. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Seth Macfarlane most igazán bekaphatja, ő és Stewie voltak a kedvenceim, a legjobb részek az ő részeik voltak.Most meg mégis mi lesz nélküle?
2013. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nemáá!!:O:S
2013. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már csak 6ezer aláírás kell, hogy meg legyen az 50.000!


A fenti linken írjátok alá ti is a petíciót!!!!

2013. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a részek külföldön már nem lementek?
2013. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most már elolvastam ,amit valaki linkelt: " Mi azért megpróbáljuk a lehetetlent"

Okés, hát végülis rajzfilmfiguráról van szó, vissza lehet hozni:)

2013. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem rég viszont felröppent egy hír, miszerint nem is olyan biztos hogy véglegesen írják ki Briant a sorozatból, sőt, még az is lehet, hogy más karaktert fognak végérvényesen eltávolítani.

Annak idején én annyira nem bántam, amikor kiírták Cleveland-et. Számomra nem igazán volt értelmes és fontos karakter, csak kellett egy feka a csapatba.


Brian már érdekesebb. Ahogy telt az idő egyre unszimpatikusabbá vált Brian az én szememben. A korai évadokban még kedveltem a karakterét, de az utóbbiakban már nem igazán volt jó "szerintem". Kissé elfáradt, kikerült a fontos szereplők köréből. Kivéve talán, amikor Stewie-val együtt alakított, na úgy szétválaszthatatlan páros. Viszont önálló karakterként nem igazán láttam már szórakoztatónak, sőt, majd hogy nem irritált. Ettől függetlenül Még is arra voksolnék én is, hogy maradjon, hiszen az idők során túlságosan is hozzá nőtt a nézőkhöz és valóban nagy hiba lenne kiszakítani a családból.


SPOILER!!!


U.Í.: Amúgy azt ugye tudjátok, hogy az új évadban már nem az "igazi" Brian van? Bizony! A Vegasos epizódban, ahol Stewieval létrehozzák az alternatív énjüket (véletlen) ott az igazi Brian és az alterego Stewie meghalnak, majd Igazi Stewie az alter Briannel megy haza.

2013. nov. 27. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ennyit rinyálni egy alternatív szereplő miatt. Amúgy ez a Vinny is jó arc lesz szerintem.
2013. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsdavid75 válasza:
100%
nem lehet, h csak azért írják ki Briant, hogy népszerűsítsék még jobban a sorozatot azáltal, h pl. petíciót gyűjtenek, fórumot nyissanak róla, ill beszéljünk róla, ami ahogy látjuk be is vált...aztán esetleg egy húzással majd visszahozzák újra egy nagy visszatéréssel...
2013. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!