Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy még a héten...

Lehetséges, hogy még a héten megkapom a pénzem, ha utánvétes csomagot adtam fel hétfőn?

Figyelt kérdés
Hétfőn (tegnap) adtam fel utánvéttel egy csomagot a postán. Az ügyintéző hölgy azt mondta szerdán kapja meg a címzett a csomagot. A pénzt bankszámlaszámra kértem. Lehet, hogy még pénteken megkapom? Legjobb esetben mikorra várhatom?

2013. nov. 26. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezen a heten semmikeppen, ha szerencsed van akkor jov7 vegefele....ha szerencsed van.
2013. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A postán azt mondták, hogy ha számlára kérem, akkor az átvételtől számított 2-3 nap múlva megkaphatom. Valakinek van ilyen jellegű tapasztalata?
2013. nov. 26. 18:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos, egy kis infó azoknak akik hasonló témában keresgélnek mint én! Tegnap vette át a címzett az utánvétes csomagot és ma már a bankszámlámon is van az összeg! A Posta 24 óra alatt rendezte a dolgot! Szerintem nagyon korrekt! Ajánlom, hogy aki teheti és akinek sürgős a küldött utánvétes csomag árát bankszámla számra kérje utalni és ne cimre! Gyorsabb!
2013. nov. 28. 11:27
 4/5 anonim válasza:
Ha a számlára kérem, akkor olcsóbb is valamivel, vagy nem számít? ( mert ugye ott csak átutalják, amúgy meg a postásnak ki kell kézbesítenie)
2014. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az átvétel utáni napon való jóváírás nekem is működött 10/10x, hát ezidáig... az utolsó összegre vadászhatok, bár azt mondták "láttak már 2-4hetes visszautalást is, benne van a pakliban ha sok kézen megy át sokat is csúszik" Ebben csak az a zavaró hogy tudom hogy kivitelezhető volt eddig egy nap alatt, most meg folyamatban van, valahol...

Kíváncsian várom a végeredményt, elvégre valakinek el kell számolnia azzal az összeggel előbb-utóbb, és valahol mindig lennie kell.

Aki ilyen móddal küld csomagot és életbevágó az ellenérték is azért vegye ezt számításba (ezt persze nem leszólásból írom, továbbra is ajánlom a lehetőséget mert ha működik hasznos és villámgyors, nekem is ez a legelső ilyen esetem)

2014. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!