Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelmezbuli. Tanácsot adnátok...

Jelmezbuli. Tanácsot adnátok hajfestésre?

Figyelt kérdés

Csak szeretném jó előre megtudni hogy mit kell majd vennem.Ugyanis Már most szerveződésben van egy iskolai jelmezes buli,és én idén nagyon kiszeretnék tenni magamért.

Ezért szeretnék valami hajfestést is csinálni.Csak mivel még közelébe nem kerültem hajfestéknek (még jó),ezért teljesen analfabéta vagyok a márkáék,és típusok közt.

A lényeg az lenne hogy őszre,őszesre kéne valahogy megcsinálni a hajam.


Viszont nem akarok napokon át ősz hajjal mászkálni,ezért valami olyan spray,lakk vagy nem tudom mi kéne,ami egy nap után lejön.Lehetőleg első mosással.Emellett azt se akarom hogy tönkretegye a hajamat,szóval lehetőleg ne tegye tönkre.Ha számít valamit erős,sima,barna rövid hajam van.Tudtok mondani valamit?


17/f


2013. nov. 26. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fesd be bili kékre- mozdony szőke melírral, majd a végén fújd le kalapácslakkal! Eltávolítása egyszerű, még az nap is akár- ecetes ollóval, garantált a siker, és a hajad sem teszi tönkre! :D
2013. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!