Mit csináltak? .

Figyelt kérdés
Mit csináltak hogy híresek lettek az "ask celebek" ? Gondolok itt Nasz Danira(akit én is követek), Fűrészre, Jade-re...
2013. nov. 29. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha követed őket, akkor láttad a videóikat vagy mi... na, pont azt csinálták:D


volt az a kis csitri, aki valami nagyon flegma, nagyon trágárt szólt valakinek és 12 éves volt... meg volt egy srác, aki telefonált egy videón, hogy "anya leszarom! anyaaa, leszarom, érted? leszarom".. és közben emgmutatta a bimbijét:D


az idiótákra manapság vevők, szerintem borzalmas, hogy erre van igény...


eleve az ask.fm arra van építve, hogy az emberek már nem beszélgetnek ténylegesen, és ezzel, hogy kérdezhetnek egymástól, felkapottá vált az oldal.. dejóó, ,érdezhetek! dejóó, én régen is ezt csináltam, és voltak barátaim, nem csak nézőim:D azon versengenek ki tud minél flegmább, menőbb választ adni... hát marhajó, szerintem nem irigyeld őket, elég ócska emberek...

2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!