Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan animét mondani...

Tudnátok olyan animét mondani ami hasonlít a diabolik lovers-re vagy a vampire knightra?

Figyelt kérdés
olyan kéne amiben vámoír srácok harcolnak egy csajért, vagy csajok a pasiért, csak legyen benne vámpír szerelem ami nem nyálas, igazából bármi lehet!!!

2013. nov. 30. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Shiki? vagy vámpíros és szerelmes a Fortune Arterial,Rosario to Vampire(ebbe mindenféle fantasy teremtmény van ><)? Még szerelmes és vámpírosak ezek is:

Bakemonogatari (hát ez szerintem nem olyan vámpíros mint amit te szeretnél, de gondoltam leírom:)), Blood+(szinkron is van), Dance In The Vampire Bund, Karin(ezek szerintem a világ legbénább vámpírai -.- nem szeretem, de azért belenézhetsz) remélem tudtam segíteni (sorry a helyesírási hibákért teloról vok:S)

2013. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és a Brother Conflict szerintem ugyan olyan mint a DL csak ebbe nincsenek vámpírok és ennek a vége nem group lesz...)
2013. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! a karin szerintem is béna, a blood+ már lattam meg a rosario to vampiret is de a többit még egyáltalán nem! még egyszer nagyon köszi! :)
2013. dec. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!