Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy sima levelet...

Hogyan lehet egy sima levelet feladni amerikába?

Figyelt kérdés
Pontosabban: egy normál méretű borítékot szeretnék küldeni, amiben egy A/5-ös lap van félbehajtva. Ezt melyik ablaknál kell feladni? Ahol a sima leveleket szoktam, vagy van valami külön ablak erre a célra? Meg hallottam, hogy a vám miatt valami lapot is ki kell tölteni. Mi ez? És mennyire bonyolult? És az egész feladás kb.mennyibe kerül? Benne van a 100g-ban? Köszönöm a válaszokat! Amúgy Ohio-ba menne a levél.

2013. dec. 2. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az internet csodákra képes.


[link]

2013. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen néztem már itt, de arra pl. nem találtam választ, hogy milyen bonyolult az a papír amit ki kell tölteni, melyik ablaknál kell feladni, stb... :)
2013. dec. 2. 17:10
 3/3 hunbula ***** válasza:
Sima levél, ha csak egy lap van benne, ráírod a címet, válastasz hogy légipostával menjen-e, kiperkálod a postai díjat, és ennyi. Vámos papírt a csomagoknál kell kitölteni, de az sem vészes egyébként, mi van benne, milyen súly, mekkora érték.
2013. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!