Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tankcsapdáról?

Mit gondoltok a Tankcsapdáról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mi a véleményetek a Tankcsapda zenekarról?

2013. dec. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem követem a tevékenységüket, csak azt tudom, hogy vannak.
2013. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a legtöbb együttesnél úgy vagyok, hogy minden albumuk egyre jobb. Na ez a TCS-nél fordítva működik. Kijött az új, idei album (Igazi hiénák), meghallgattam néhány számot de hiányzik belőle az a régi, IGAZI Tankcsapdás hangulat. Unalmasak lettek a számok, pedig annyira szeretem a régieket :(


Ez az a ház, Köszönet doktor, Mennyország Tourist, A legjobb méreg, Kirakatszív, Nem kell semmi, Egyszerű dal, Örökké tart,... stb. ezeket hallgatom. 16/F

2013. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
...Ja, és még hozzátenném, koncertfelvételeket is láttam már tőlük, az nagyon idegesítő, hogy egyetlen sort sem tud az EREDETI dallammal elénekelni Lukács. :(
2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát a Kirakatszív igencsak új szám:D ahogy a Köszönet doktor sem túl régi...


a menyország tourist meg az örökké tart már a pop kategóriába van kb sorolva, annyira elcsépelték.. mármint a szám jó, de a csapból is az folyik...


az Igazi Hiénák albumon pedig csak két új szám van, a többi a 90es évekből van csak újravették

2013. dec. 2. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Jójó, vannak kivételek, amik nagyon jók, pedig nem régiek (még pl. a "Mi a f*x van", 1000 ördög)


Engem ez a "csap" nem érdekel, nem nézek TV-t, nem hallgatok rádiót, mások véleménye sem szokott érdekelni, egyszerűen elmennek mellettem az ilyen kibeszélős dolgok. A rock az rock marad és kész. :D


Akkor pont azt a két számot hallgattam meg.

2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tessék, máris a legutóbbi albumuk negyedét felsoroltad mint jó szám:D


nem a csappal van gond... ha bárkinek mondod, hgoy "Tankcsapda" akkor egyből elkezd csápolni, hogy "jeee menyország tourist".. mert ez az egyetlen szám amit ismer tőlük.. meg az örökké tart..

és a menyország tourist egyébként messze nem a legjobb szám.. nem rossz, de nem is olyan kimagaslóan jó.. az egy dolog, hogy popos hangzású, de tartalmilag sem túl összetett

ha meg azt mondod, hogy "robotmunka, garzonlakás" akkor meg pislognak...

2013. dec. 2. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Kb. az összes új számot felsoroltam amit szeretek, de a régiekből még van bőven...
2013. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Magyarország legjobb zenekara.
2014. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!