Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Altair vs Ezio vs Conor vs...

Altair vs Ezio vs Conor vs Edward?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki győzne egy epikus küzdelemben.

(Ha Chuck Norris nem avatkozik be)



2013. dec. 2. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
háát én Ezio Auditore da Firenzere tippelek:D
2013. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Na ez egy jó kérdés :D Talán Connor vagy Edward a modernebb felszerelés miatt...

Amúgy én tuti Ezionak vagy Edwardnak drukkolnék, a másik kettő nem volt túl szimpatikus karakter :)

2013. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Habár Edward és Ezio a kedvenceim, de nyílt küzdelemben Connor a nyerő. Edward inkább kalóz mint assassin, Altair a vezető, Ezio bárkit az oldalára tud állítani és jó trükköző, Connor viszont a tűzben edzett magányos harcos, aki még egy istent is megöl ha kell (King Washington). Több a harci tapasztalata, mégiscsak lekaszabolt egy egész vöröskabátos századot egy tomahawkkal, és a testi adottságai is jobbak.
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Lucskos Tomahawk valahogy nem adja, pedig valoszinuleg az utsonak van igaza


bar ha klasszikus fegyvereket nezzuk, Altair is eleg tomegmeszaros tud lenni, csak ez nem jon ugy at...

2013. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Desmond :D
2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Shaun vagy Lucy XD
2014. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Ezio ő a legképzettebb közülük. Ugyan a felszerelése régebbi, de a kard az még 1980-ban is kard, na meg pisztolya neki is volt. Altair lehetne még az ellenfele, Connor és Edward nem sokáig bírná, hiszen az előbbi egy forrófejű gyerek akit csak az érdekel, hogy megmeneküljön a népe, az utóbbi pedig csak egy kalóz aki ügyesen bánik a karddal, de még sem assassin.
2014. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!