Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook profilkép alá milyen...

Facebook profilkép alá milyen idézeteket szoktatok írni csajok?

Figyelt kérdés
Adnátok 1-2ötletet ?
2013. dec. 3. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyasmit, hogy: "Érezd, ahogy fáj a naplemente, amikor kidobtál az ablakon, és felakasztottál a szögre, mint egy kabátot, de ne felejtsd el, hogy nem vagyok a játékszered... fog ez neked még fájni, hogy belém harapva, szagolva a fülem, lihegtél és azt mondtad szeretsz, de én akkor sem vagyok a villanyszámlád, szoríts, könnyek áradatában ég a szívbelhártyám, és fájni fog, erős vagyok egyedül is, mint egy kivénhedt radiátor, önmagam vagyok, nem tudod még, de én több vagyok neked, mint egy lyuk a lepedőn stb stb. És ezt még lehet fokozni :)
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
anyám borogass... nem gondoltam, hogy van annál lejjebb, mint amikor valaki közhelyes idézeteket ír fényképek alá... de most már tudom, hogy van: amikor valakiből annyira hiányzik az eredetiség, hogy MÉG IDÉZETET IS MÁSTÓL KÉR :D :D :D zseniális!
2013. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babóca_ válasza:
google a barátod ha már annyira idézetet szeretnél
2013. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Költőktől, íróktól szoktam olyan idézetet írni, amik illenek a kép hangulatához vagy témájához.

Javaslok olvasni szépirodalmat! :))

2013. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mHannah97 válasza:

Várjatook en tudok egy joot!!!

A baratok olyanok, mint a fak... Ha fejszevel utogeted oket, eldolnek...<33:))^^*_*

2014. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!