Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gravíroztassak rá?

Mit gravíroztassak rá?

Figyelt kérdés
Mennék karácsonyozni páromékhoz és arra gondoltam az apukájának egy üveg bort vinnék ajándékba, amit mi csináltunk. Ezt egy szép üvegbe tenném és gravíroztatnék rá, de nem tudom, hogy mi legyen a szöveg.
2009. nov. 22. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk: Boldog Ünnepeket kívánunk: X és Y!

vagy Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! Idd egészséggel ! :)

Most csak ilyenek jutnak az eszembe :)

2009. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Születésnapodon kívánok neked sok szépet. Legyen vidám, derűs számodra az élet! Szerencse galambja mindig feléd szálljon, légy boldog sokáig ezen a világon. Vannak ilyen versek az interneten keressél valami jót ha ez nem tetszik.
2009. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Boldog jelent, szép jövőt! 2009. december 24.
2009. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én üveges ajándékot csak esküvőn láttam. Egy jóféle borosüvegről leáztatták az eredeti cimkét és az esküvőn készült fotókból egy fényképe a párna az került az egyik oldalra a másikra meg egy idézet versből. Azt nagyon eredetinek tartottam.
2009. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!