Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Zenéről...

Valaki tud segíteni? Zenéről van szó.

Figyelt kérdés
Még régebben ismertem egy zenét a videoklipben egy rocker lány bemegy egy újságosba és elkezd olvasni egy újságot majd ezután az eladó ideges lesz és szerintem azt mondja, hogy előbb vegye meg az újságot és utána olvashassa...tovább nem tudom de a közepe felé valami olyasmi van, hogy sírni fog meg ilyenek mert szerintem az osztálytársai kigúnyolják meg ilyenek... szerintem 2011 vagy 2012-es szám és egy csaj meg egy pasi énekel és a csaj kapucniban van azt hiszem de nem tudom tetszett a szám és tudtam is a címét de elfelejtettem. amúgy ez a zene duettes féleség. és lehet, hogy wiz khalifa énekli kerestem már mindenhol de nem találtam nagyon megköszönném ha valaki ismeri.. ja és szerintem a csaj aki énekel meg aki szerepel benne mindkettőnek fekete haja van azt hiszem de nem biztos pls valaki segítsen. előre is köszönöm

2013. dec. 5. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!