Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kölcsönt vegyek fel, kérjek...

Kölcsönt vegyek fel, kérjek pénzt kölcsön szüleimtől vagy várjak?

Figyelt kérdés

Személyi hitelt szerenték felvenni, 500.000 forintot. Nagyon félek a hitel felvételtől. Minimálbéren vagyok, 2 éves munkaviszonnyal. Kérdezősködtem a bankomnál, hitelt kaphatnék. Ha jól számoltam kb. 700-750ezer forintnyi összeget fizetnék vissza, mire lejárna a hitel törlesztés.Vagy többet.. Ezt tudom, hogy nem éri meg, de már elég sietős a dolog.

Ez a pénz fogorvosra kell. Kitört teljesen 3 fogam és egy csomó letört, meg kell csináltatnom minél előbb mert ez így nem maradhat soká. Ugyebár minimálbérből ezt az összeget fél év alatt tudom legkorábban összespórolni, úgy hogy haza nem adok pénzt. Ezzel nem lenne baja a szüleimnek, tudják, hogy nekem ez mennyire fontos. Nem mondtam nekik mennyibe kerülne. de lehet az lesz, hogy kell kérnem pénzt tőlük, ha a bankos dolog nem jön be. És tudom, hogy adna apa, de szégyellnék tőle kérni pénzt. A legutolsó megoldás, hogy tényleg kivárom azt a fél évet, de nem tudom elképzelni sem, hogyan, így fog nélkül. Most egy ideiglenes akármi van ott.


2013. dec. 5. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi másra vettünk fel hitelt.

1. megkérdezném szülők, szűkebb, tágabb család

2. munkahelyen is lehet kérni a fizetésből előleget (havonta kell törleszteni, kamatmentesen, 2 év után már megkérdezheted)

3. várj, amíg lehet

4. hitel az utolsó, amit nem tudsz összeszedni

A fogad tényleg fontos.


Én az életben többet semmire nem vennék fel hitelt, ha ez egyszer letelik)

2013. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(bocs)

4. akkora összegben, amit nem tudsz összeszedni

2013. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Még nem tudom mit csináljak, de jó lenne minél előbb eldöntenem.
2013. dec. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!