Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy én kimehessek S....

Ahhoz hogy én kimehessek S. A. S. -es kommandósnak miket kell tudnom?

Figyelt kérdés
Mert em gyúrok,jó kondiban vagyok,a fegyvereket úgy ismerem mint a tenyerem,angolbol jó vagyok. Nagyon jól célzok ,lövök meg még annyi, hogy..tudom hogy hülyeségnek hangzik de CoD-ban nagyon jól számolom ki hogy pl.: fut a csávó és fejbe kapom .nagyon hol megy ezek a mesterlövészes dolgok. Köszi előre is a válaszokat!:D
2013. dec. 6. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítsd a játékot a valósághoz, teljesen más...

érezni, az elsütő billentyű (nem ravasz!) holtjátékát, majd lélegzetvisszatartva , egyenletes tempóban elhúzni azt úgy, hogy a kezed nem remeghet meg. Amikor mindent ki kell zárni, csak te, és a fegyver vagytok, amikor nem stresszelhetsz, pedig hidd el nekem, egy-egy szituban aztán ku*va nagy stressz van.


amúgy szerintem amerikai állampolgárság kell, menj inkább Magyarországon a TEK-hez... amúgy hány éves vagy? Nem az izom a lényeg...

Ha szemüveges vagy, kizáró ok (nem todom, hogy kontaktlencse az-e) tudnod kell úszni.

2013. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tek-hez nem megyek mert az kamu sztem...12 vagyok
2013. dec. 6. 13:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok szemüveges! Apám szerint sas szemem van, jól tudom álcázni magam,elég jól futok ennyi.
2013. dec. 6. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és S.A.S. angliában van:D
2013. dec. 6. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg bocs h ennyit írok de utólag eszembe jut mindig valami. Nagyon jól uszom
2013. dec. 6. 13:48
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nos, ahhoz hogy az S.A.S-be szolgálj első számú követelmény angol állampolgárnak lenni.

Továbbá annyitól hogy gyúrsz nem feltétlen leszel abból a szempontból jó kondiba mint egy kommandós.

Másik a Cod és az élet teljesen más Cod-ban nem érzed a fáradtságot a streszt...stb-t.

Szerintem próbáld meg kis hazánkban a MH 34. Bercsényi László Különleges műveleti Zászlóalj katonájának. lenni.

Ha jó vagy akkor ott kaphatsz külföldi tovább képzéseket.


UI:Attól hogy nyugalmi állapotban jól célzol , lehet hogy éles helyzetben egy házat alig találnál el. :)

2014. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉN a különleges műveleti zászlóaljnál vagyok katona és egy kérdésem lenne a kérdezőhöz.Mivel lősz te jól?Légpisztollyal?Éles fegyverrel? amúgy az 1. válaszoló jól tudja szerintem "szakmabeli". És milyen fegyvert ismersz te úgy mint a tenyeredet?
2014. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyem a szívedet Alonso..:D
2014. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!